کتاب کارپوچینو ریاضی هفتم

بازدید: 790 بازدید

کتاب کارپوچینو ریاضی هفتم

کتاب کارپوچینو ریاضی هفتم

 

در کتاب‌های کار انواع مختلف سؤال (چهار‌گزینه‌ای، جای خالی، درست یا نادرست، انتخاب کنید، پرسش‌های مفهومی، تکمیل جدول و سؤالات تشریحی) آورده شده است.

دانش‌آموز بامطالعه‌ی درس‌نامه‌های چکیده و کاربردی این کتاب قادر به رویارویی و پاسخ‌گویی به انواع سؤالات خواهد بود.

طبقه‌بندی سؤالات در این سری از کتاب‌ها از آسان به دشوار صورت گرفته است.

در پایان هر فصل نیز جهت جمع‌بندی یک آزمون جامع از مباحث آن فصل پیوست شده تا دانش‌آموز با تکیه بر آن بتواند با تسلط بیشتری فصل‌های بعدی را شروع کند. در این کتاب چند دوره نمونه سؤال امتحانی برای نوبت اول و دوم نیز آورده شده است.

توصیه‌ی ما به شما این است که پس از پایان تدریس هر فصل در مدرسه، به‌منظور تسلط و تمرین بیشتر، همان روز به سراغ کتاب‌های کار بروید تا مطالب تدریس شده در ذهن‌تان تثبیت شود.

کتاب کارپوچینو ریاضی پایه‌ی هفتم، نوشته‌ی مشترک داریوش دارابی و نرجس تیمناک بوده که در ۲۲۴ صفحه گردآوری شده است.

این کتاب با هدف کمک به یادگیری بهتر و عمیق‌تر مسائل درس ریاضی پایه‌ی هفتم تألیف شده است. شایان‌ذکر است که مولفان در پایان کتاب پاخ‌ سوالات چهارگزینه‌ای و آزمون جامع پایان فصل‌ها را پیوست کرده‌اند.

کتاب پیش رو که توسط انتشارات بین‌المللی گاج منتشر شده، شامل:

ارائه‌ی درس‌نامه‌های خلاصه، ساده، روان و با کارایی آموزشی بالا تقسیم‌بندی درس‌نامه‌ها براساس زیربخش‌های کتاب درسی ارائه‌ی تمرین‌های مربوط به هر مبحث پس از هر درس‌نامه تنوع و چیدمان کارشناسی شده در بخش تمرین‌ها ارائه‌ی آزمون جامع در پایان هر فصل ارائه‌ی نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم رعایت میزان دشواری هر سؤال، به‌منظور جلوگیری از خستگی دانش‌آموزان هنگام پاسخ‌گویی بهره‌گیری از گرافیک و رنگ‌های متناسب، به‌منظور جلوگیری از احساس خستگی ناشی از مطالعه‌ی کتاب میباشد.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK