کتاب عربی پرسمان هشتم

کتاب عربی پرسمان هشتم

کتاب عربی پرسمان هشتم

 

پرسمان عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه کتاب‌های انتشارات بین‌المللی گاج است که توانسته طی سال‌های اخیر به بهترین شکل نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

مؤلفان در ابتدا به ترجمه‌ی متن درس و بیان واژگان جدید آن همراه با ارائه‌ی واژه‌های مترادف، متضاد و جمع مکسر می‌پردازند؛ و در مرحله بعد شرحی مختصر و مفید از قواعد را در قالب «درس‌نامه» به دانش‌آموز ارائه می‌دهند، سپس با مطرح کردن فهرستی از سؤال‌ها و تمرین‌های گوناگون و متنوع سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموز را می‌سنجند.

دانش‌آموزان این امکان را دارند که در بخشی مجزا به بررسی کامل از پاسخ هر سؤال، دسترسی داشته باشند؛ به این ترتیب می‌توانند نقاط ضعف خود را به نحوی منطقی‌تر برطرف کنند.

در پایان کتاب چند دوره نمونه سؤال امتحانی نوبت اول و دوم قرار دارد که به آشنایی دانش‌آموزان با سؤالات درسی و همچنین درک عمیق آن‌ها از مباحث کمک می‌کند.

در ضمن در این کتاب به تمامی پرسش‌های کتاب درسی نیز پاسخ داده شده است.

از ویژگی‌های کتاب پیش رو می‌توان به :

ترجمه‌ی کلیه‌ی متون کتاب درسی به صورت تحت‌اللفظی و روان ارائه‌ی واژگان جدید به همراه مترادف، متضاد و جمع مکسر ارائه‌ی سؤالات امتحانی به همراه پرسش‌های چهارگزینه‌ای ارائه‌ی تمارین کتاب درسی به همراه قواعد ارائه‌ی امتحان میان‌سال و پایان‌سال همراه با پاسخ‌ تشریحی موارد زیر اشاره کرد.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK