کتاب فارسی iQ هفتم

بازدید: 270 بازدید

کتاب فارسی iQ هفتم

کتاب فارسی iQ هفتم

 

کتاب فارسی هفتم سری IQ به ارائه‌ی تاریخ ادبیات، واژگان، آرایه‌های ادبی، قالب‌های شعری و دستورزبان به صورت جداگانه پرداخته است.

همچنین این کتاب جزء به جزء مباحث کتاب درسی را بیان نموده تا هیچ سوالی برای دانش‌آموزان باقی نماند. دانش‌آموز ابتدا باید ضمیمه‌های کتاب را بررسی کرده، سپس اقدام به مطالعه‌ی درسنامه و آموزش هر درس نماید.

در ادامه‌ پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع قرار داده شده تا دانش‌آموز با پاسخ‌گویی به آن‌ها میزان یادگیری خود را ارزیابی کند. سطح تست‌های این کتاب فراتر از سطح کتاب درسی بوده و برای دانش‌آموزانی که خواستار شرکت در آزمون‌های تیزهوشان و ورودی مدارس خاص هستند، مناسب است.

پاسخ‌های تشریحی پرسش‌های این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده که دانش‌آموز با مطالعه‌ی آن مروری دوباره بر مباحث درسی خواهد داشت.

از ویژگی‌های این کتاب که توسط انتشارات بین‌المللی گاج منتشر شده، می‌توان به :

بررسی خط به خط کتاب درسی همراه با معنی روان ارائه‌ی آرایه‌های ادبی، دستور زبان و کلیه‌ی نکات مورد نیاز ارائه‌ی تاریخ ادبیات، واژگان، درس‌نامه و پاسخ خودارزیابی‌ها و فعالیت‌های نوشتاری ارائه ۵۷۶ پرسش چهارگزینه‌ای تیپ‌بندی شده با پاسخ همراه با ضمیمه‌ی آرایه‌های ادبی، قالب‌های شعری و دستور زبان اشاره نمود.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK