کتاب فارسی پرسمان هفتم

بازدید: 319 بازدید

کتاب فارسی پرسمان هفتم

کتاب فارسی پرسمان هفتم

 

پرسمان عنوان یکی از محبوب‌ترین سری کتاب‌های انتشارات بین‌المللی گاج است که توانسته طی سال‌های اخیر به بهترین شکل نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

مؤلف در کتاب پیش رو، ابتدا شرحی جامع و مفید از کلیت مبحث را در قالب «درس‌نامه» به دانش‌آموز ارائه می‌دهد، سپس با مطرح کردن فهرستی از سؤالات و تمرین‌های متنوع و گوناگون، سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموز را می‌سنجد.

دانش‌آموزان می‌توانند در بخشی مجزا به بررسی کامل از پاسخ هر سؤال دسترسی داشته باشند؛ به این ترتیب می‌توانند نقاط ضعف خود را به نحو منطقی‌تر برطرف کنند.

در انتهای کتاب فهرستی جامع از چند دوره امتحانات نوبت اول و دوم قرار دارد که به آشنایی دانش‌آموزان با سؤالات درسی و همچنین درک عمیق آن‌ها از مباحث، کمک می‌کند.

شایان‌ذکر است که بخش آرایه‌های ادبی، اصطلاحات ادبی و قالب‌های شعری در پایان کتاب پیوست شده است. سعید قدردان کتاب پرسمان فارسی هفتم را در ۱۴۴ صفحه گردآوری کرده است.

از ویژگی‌های این کتاب :

ارائه‌ی معنی واژگان، اشعار و عبارات درس‌ها ارائه‌ی تاریخ ادبیات، دانش‌های زبانی و ادبی و واژگان مهم املایی پاسخ به تمامی سؤالات کتاب درسی ارائه‌‌ی بانک کامل سؤالات امتحانی طبقه‌بندی شده با پاسخ ارائه‌ی قالب‌های شعری و آرایه‌های ادبی ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ میباشد.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK