کتاب فارسی پرسمان نهم

کتاب فارسی پرسمان نهم

 

کتاب فارسی پرسمان نهم

 

پرسمان عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه کتاب‌های انتشارات بین‌المللی گاج است که توانسته طی سال‌های اخیر به بهترین شکل نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

مؤلف در کتاب پیش رو ابتدا شرحی جامع و مفید از کلیت مبحث را در قالب «درس‌نامه» به دانش‌آموز ارائه می‌دهد، سپس با مطرح کردن فهرستی از سؤالات و تمرین‌های متنوع و گوناگون سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموز را می‌سنجد.

دانش‌آموزان می‌توانند در بخشی مجزا به بررسی کامل از پاسخ هر سؤال دسترسی داشته باشند؛ به این ترتیب قادر خواهند بود نقاط ضعف خود را به نحوی منطقی‌تر برطرف کنند.

شایان‌ذکر است که بخش آرایه‌های ادبی، اصطلاحات ادبی و قالب‌های شعری در پایان کتاب پیوست شده است.

در این کتاب چند دوره امتحان نوبت اول و دوم قرار دارد که به آشنایی دانش‌آموزان با سؤالات درسی و همچنین درک عمیق آن‌ها از مباحث کمک می‌کند.

کتاب فارسی پرسمان نهم

این کتاب با تکیه بر مفاهیم کتاب درسی به منظور پیشبرد اهداف آموزشی و کمک به دانش آموزان طراحی و تهیه شده است.

از ویژگی‌های پرسمان فارسی نهم می‌توان به :

ارائه‌ی معنی واژگان،‌ اشعار و عبارات درس‌ها ارائه‌ی تاریخ ادبیات،‌ دانش‌های زبانی و ادبی،‌ واژگان مهم املایی درس‌ها پاسخ به تمامی سؤالات کتاب درسی (خودارزیابی،‌ گفت‌وگو،‌ نوشتن) ارائه‌ی بانک کامل سؤالات امتحانی طبقه‌بندی شده با پاسخ ارائه‌ی قالب‌های شعری و آرایه‌های ادبی دوره‌ی اول متوسطه ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ اشاره نمود.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK