کتاب ریاضی ۴۰ قدم هفتم – کلاغ سپید

بازدید: 348 بازدید

کتاب ریاضی 40 قدم هفتم - کلاغ سپید

کتاب ریاضی ۴۰ قدم هفتم – کلاغ سپید

 

در این مجموعه، کتاب درسی در چهل قدم آموزشی به طور کامل تدریس می‌شود. در این سری از کتاب‌‌‌ها شما با یک طرح‌درس ویژه، یادگیری را از مفاهیم پایه آغاز می‌کنید و آرام آرام با مسائل دشوارتر روبه‌رو می‌شوید.

به طوری که بعد از قدم چهلم به دانش و مهارت لازم برای موفقیت در آزمون‌های سرنوشت‌سازی مثل آزمون‌های ورودی مدارس برتر و تیزهوشان دست پیدا خواهید کرد.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مجموعه کتاب‌های چهل قدم این است که در این کتاب‌ها شما می‌توانید مباحث و مسائل دشوارتر را با تماشای فیلم‌های آموزشی، بهتر و سریع‌تر یاد بگیرید. این فیلم‌های آموزشی، از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

اپلیکیشن کلاغ سپید را می‌توانید از وب‌سایت انتشارات بین‌المللی گاج به صورت رایگان دریافت کنید. این کتاب با همکاری مشترک آقایان محمدجواد حیدری و عبدالرضا دراج در ۳۳۶ صفحه گردآوری شده و انتشارات کلاغ سپید نیز آن را به چاپ رسانده است.

از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: آموزش از سطح کتاب درسی تا آمادگی برای شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس خاص و تیزهوشان آموزش کامل کتاب درسی در چهل قدم آموزشی (۱۲۴ درسنامه آموزشی) ارائه‌ی ۹۸۸ پرسش چهارگزینه‌ای ارائه‌ی ۱۲۰۰ دقیقه فیلم آموزشی برای درک بهتر و سریع‌تر مطالب ارائه‌ی پاسخ تشریحی پرسش‌ها در انتهای کتاب

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK