کتاب ریاضی ۴۰ قدم هشتم

بازدید: 491 بازدید

کتاب ریاضی 40 قدم هشتم

کتاب ریاضی ۴۰ قدم هشتم

 

این کتاب‌ها مطابق با سبک آموزش مدارس کشور آلمان تولید شده‌اند. در این مجموعه، کتاب درسی در چهل قدم آموزشی به طور کامل تدریس می‌شود.

در این سری از کتاب‌‌‌ها شما با یک طرح درس ویژه، یادگیری را از مفاهیم پایه آغاز می‌کنید و آرام آرام با مسائل دشوارتر روبه‌رومی‌شوید.

به طوری که بعد از قدم چهلم به دانش و مهارت لازم برای موفقیت در آزمون‌های سرنوشت‌سازی مثل آزمون‌های ورودی مدارس برتر و تیزهوشان دست پیدا خواهید کرد.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مجموعه کتاب‌های چهل قدم این است که در این کتاب‌ها شما می‌توانید مباحث و مسائل دشوارتر را با تماشای فیلم‌های آموزشی، بهتر و سریعتر یاد بگیرید.

این کتاب با همکاری مشترک آقایان عبدالرضا دراج و جواد حیدری در ۳۶۸ صفحه گردآوری شده و انتشارات کلاغ سپید نیز آن را به چاپ رسانده است.

 

کتاب ریاضی ۴۰ قدم هشتم

 

از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش کامل کتاب درسی در چهل قدم آموزشی آموزش از سطح کتاب درسی تا آمادگی برای شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس خاص و تیزهوشان شامل ۱۳۹۶ پرسش چهارگزینه‌ای، ۱۸۵ درسنامه آموزشی با طبقه‌بندی منحصر به فرد و ۴۳۶ فیلم آموزشی ارائه‌ی پاسخ تشریحی پرسش‌ها در انتهای کتاب ارائه‌ی فیلم‌های آموزشی برای درک بهتر و سریع‌تر مطالب

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK