کتاب ریاضی کارپوچینو نهم

کتاب ریاضی کارپوچینو نهم

 

کتاب ریاضی کارپوچینو نهم

 

این کتاب به صورت اختصاصی دانش‌آموزان پایه نهم را مخاطب قرار داده است. مجموعه‌ای از درس‌نامه‌های چکیده ولی در حین حال کاربردی در این کتاب ارائه شده که دانش‌آموز را با تمامی زوایای مهم کتاب درسی آشنا می‌کند. دانش‌آموز با توجه به تمرین‌ها، مثال‌های درسی و نکات کلیدی آموزشی بیان شده، ریاضی نهم را به صورتی عمیق می‌آموزد و برای رویارویی با بانک جامع سؤالات مندرج در کتاب آماده می‌شود.

از ویژگی‌های بارز این کتاب می‌توان به سؤالات متنوعی که در آن گردآوری شده، اشاره کرد؛

به صورتی که دانش‌آموزان با مطالعه و بررسی این سؤالات امکان پاسخ‌دهی به هر نوع تست و پرسشی را در آزمون‌های پیشرفته و استاندارد به دست می‌آورند.

در کتاب پیش رو به جهت تکمیل مطالب آموزشی، مؤلفان نمونه سؤالات امتحانی ویژه‌ی نوبت اول و دوم را نیز پیوست کرده‌اند تا دانش‌آموز امکان سنجش نهایی آموخته‌های خود را داشته باشد.

همچنین مؤلفان در پایان هر فصل نیز یک آزمون کلی، جهت مرور و جمع‌بندی مطالب آن قسمت ارائه کرده‌اند تا بدین ترتیب دانش‌آموز با تسلط کامل به سراغ مباحث فصل‌های بعدی برود. شایان‌ذکر بوده که پاسخ‌نامه‌ی تشریحی پرسش‌های چهارگزینه‌ای، آزمون‌های پایان فصل، آزمون‌های نوبت اول و دوم نیز در پایان کتاب پیوست شده است.

از ویژگی‌های این کتاب که توسط انتشارات بین‌المللی گاج منتشر شده، می‌توان به :

ارائه‌ی درس‌نامه‌های خلاصه، ساده، روان و با کارآیی آموزشی بالا تقسیم‌بندی درس‌نامه‌ها براساس زیر‌بخش‌های کتاب درسی ارائه‌ی تمرین‌های مربوط به هر مبحث پس از درس‌نامه‌ ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای استاندارد در پایان هر فصل تنوع و چیدمان کارشناسی شده در بخش تمرین‌ها ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی تشریحی تست‌ها، آزمون‌های پایان فصل، آزمون‌های نوبت اول و دوم اشاره نمود.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK