کتاب ریاضی پرسمان هشتم

کتاب ریاضی پرسمان هشتم

کتاب ریاضی پرسمان هشتم

 

پرسمان عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه کتاب‌های انتشارات بین‌المللی گاج است که توانسته طی سال‌های اخیر به بهترین نحو نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

مؤلف در ابتدای کتاب پیش رو شرحی مختصر و مفید از کلیت مبحث را در قالب «درس‌نامه» به دانش‌آموز ارائه می‌دهد، سپس با مطرح کردن فهرستی از سؤالات و تمرین‌های گوناگون و متنوع سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموز را می‌سنجد.

این امکان در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است که در بخشی مجزا به بررسی کامل از پاسخ هر سؤال، دسترسی داشته باشند.

به این ترتیب می‌توانند نقاط ضعف خود را به نحوی منطقی‌تر برطرف کنند. در انتهای کتاب چند دوره آزمون نوبت اول و دوم قرار دارد که به آشنایی دانش‌آموزان با سؤالات درسی و همچنین درک عمیق آن‌ها از سؤالات کمک می‌کند.

کتاب ریاضی پرسمان هشتم

پرسمان ریاضی هشتم راهکاری کاربردی برای دانش‌آموز به حساب می‌آید و او را در یادگیری هرچه بهتر مبانی و مسائل ریاضی هشتم همراهی می‌کند. همچنین این کتاب روند دستیابی به موفقیت در امتحانات استاندارد و پیشرفته را نیز فراهم خواهد کرد.

از ویژگی‌های کتاب پیش رو می‌توان به :

ارائه‌ی درس‌نامه‌های جامع آموزشی قابل‌استفاده برای کلیه‌ی دانش‌آموزان ارائه‌ی بیش از 1000 پرسش و مثال طبقه‌بندی‌شده با پاسخ‌های کاملا تشریحی ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای در هر فصل با پاسخ‌های کاملا تشریحی مشابه‌سازی تمرین‌های کتاب درسی ارائه‌ی نمونه سوالات امتحان میان‌سال و پایان‌سال همراه با پاسخ اشاره نمود.

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK