کتاب جامع پیک آدینه چهارم ابتدایی-گاج

بازدید: 329 بازدید

کتاب جامع پیک آدینه چهارم ابتدایی-گاج

 

پیک آدینه با هدف تکرار مباحث درسی و تثبیت دروس آموخته شده در طول هفته طراحی شده است.

طراحی این پیک‌ها به شکل چهار رنگ و با گرافیک منحصربه‌فرد در هر فصل (پاییز، زمستان و بهار) مانع از خستگی دانش‌آموز خواهد شد.

همچنین چیدمان هدفمند به‌علاوه‌ی تیپ‌بندی پرسش‌ها در انواع متفاوت، به آمادگی او برای پاسخ‌دهی به هر نوع پرسشی کمک می‌کند.

این پیک با در نظر گرفتن ۳۰ هفته‌ی آموزشی (یک هفته یادآوری سال گذشته، ۴ هفته‌ی مهر، ۴ هفته‌ی آبان، ۵ هفته‌ی آذر، ۴ هفته‌ی دی، ۴ هفته‌ی بهمن، ۴ هفته‌ی اسفند، ۲ هفته‌ی فروردین و ۲ هفته‌ی اردیبهشت) و دو آزمون جامع نوبت اول و نوبت دوم تمام مباحث کتاب را صفحه به صفحه، براساس بودجه‌بندی استاندارد آموزش و پرورش پوشش می‌دهد.

علاوه بر این، پیک آدینه دستیاری فوق‌العاده، برای دبیران محترم به‌حساب می‌آید؛ چرا که می‌تواند کمکی برای دسته‌بندی مطالب جهت آموزش در هر هفته و تکلیفی برای ارائه به دانش‌آموزان در پایان هر هفته برای تمامی دروس باشد. جدول‌های همسال‌سنجی، یکی از پایه‌های نظام کیفی-توصیفی است که در پایان هر پیک گنجانده شده است.

در پایان هر جدول نیز نظر توصیفی معلمان ثبت می‌شود تا دانش‌آموز و والدین هر دو از وضعیت تحصیلی او و همچنین روند پیشرفت وی در هر درس آگاه باشند.

شایان ذکر است که رسالت پیک آدینه سنجش آموخته‌های دانش‌آموزان در طی هفته‌ای است که پشت سر گذاشته شده و به‌همین‌منظور نیز پرسش‌های کتاب پیش رو بدون پاسخ بوده و ارائه‌ی جواب برعهده‌ی دانش‌آموز است.

به‌منظور استفاده‌ی راحت‌تر از این کتاب، برگه‌های آن به‌صورت پرفراژ (دارای خط برش) تولید شده که به‌سادگی قابلیت جدا کردن هر آدینه برای دانش‌آموزان عزیز وجود داشته باشد.

کتاب پیش رو با همکاری مشترک حسن‌رضا شیری، سیده‌سکینه موسوی، رؤیا ذوقی و هاله ایمانی در ۲۲۸ صفحه گردآوری شده است. 

خرید

کد تخفیف ۲۵ هزارتومانی (خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان)(اولین خرید)

REF7JNDSUZ0SK