کتاب جامع پیک آدینه ششم ابتدایی-گاج

بازدید: 349 بازدید

کتاب جامع پیک آدینه ششم ابتدایی-گاج

 

کتاب جامع پیک آدینه ششم ابتدایی-گاج

 

 

پیک آدینه با هدف تکرار مباحث درسی و تثبیت دروس آموخته شده در طول هفته طراحی شده است.

طراحی این پیک‌ها به شکل چهار رنگ و با گرافیک منحصربه‌فرد در هر فصل (پاییز، زمستان و بهار) مانع از خستگی دانش‌آموز خواهد شد. همچنین چیدمان هدفمند به‌علاوه‌ تیپ‌بندی پرسش‌ها در انواع متفاوت، به آمادگی او برای پاسخ‌دهی به هر نوع پرسشی کمک می‌کند.

این پیک با در نظر گرفتن ۳۰ هفته‌ی آموزشی (یک هفته یادآوری سال گذشته، ۴ هفته‌ی مهر، ۴ هفته‌ی آبان، ۵ هفته‌ی آذر، ۴ هفته‌ی دی، ۴ هفته‌ی بهمن، ۴ هفته‌ی اسفند، ۲ هفته‌ی فروردین و ۲ هفته‌ی اردیبهشت) و دو آزمون جامع نوبت اول و دوم تمام مباحث کتاب را صفحه به صفحه، براساس بودجه‌بندی استاندارد آموزش و پرورش پوشش می‌دهد.

علاوه بر این، پیک آدینه دستیاری فوق‌العاده، برای دبیران محترم به‌حساب می‌آید؛ چرا که می‌تواند کمکی برای دسته‌بندی مطالب جهت آموزش در هر هفته و تکلیفی برای ارائه به دانش‌آموزان در پایان هر هفته برای تمامی دروس باشد.

جدول‌های همسال‌سنجی، یکی از پایه‌های نظام کیفی-توصیفی است که در پایان هر پیک گنجانده شده است. در پایان هر جدول نیز نظر توصیفی معلمان ثبت می‌شود تا دانش‌آموز و والدین هر دو از وضعیت تحصیلی او و همچنین روند پیشرفت وی در هر درس آگاه باشند.

شایان ذکر است که رسالت پیک آدینه سنجش آموخته‌های دانش‌آموزان در طی هفته‌ای است که پشت سر گذاشته شده و به همین منظور نیز پرسش‌های کتاب پیش رو بدون پاسخ بوده و ارائه‌ی جواب برعهده‌ی دانش‌آموز است.

به‌منظور استفاده‌ی راحت‌تر از این کتاب، برگه‌های آن به‌صورت پرفراژ (خط برش) تولید شده که به‌سادگی قابلیت جدا کردن هر آدینه برای دانش‌آموزان عزیز وجود داشته باشد. کتاب پیش رو با همکاری مشترک حسن‌رضا شیری، رؤیا ذوقی، هاله ایمانی و سیده‌سکینه موسوی در ۲۲۴ صفحه مصور رنگی منتشر شده است. 

 

خرید